PV Sistemlerinin Tam İzlenmesi

Solarkol izleme platformu, PV dizisi, akü, şebeke ev yükleri arasındaki güç akışını görüntüleyerek ve gerçek zamanlı sistem verilerini izleyerek ev PV üretimi ve tüketimi hakkında bilgi sağlar.

Bir Solarkol Enerji ölçer ile ev tüketimini izleyin
Solarkol inverter, Solarkol izleme mobil uygulamasında anlaşılması kolay bir biçimde görüntülenen, müşterinizin PV sisteminin ürettiği elektrik ve günün 24 saat tüketimi hakkında eksiksiz bilgi sağlar.

Enerji tüketiminin şeffaflığı
Kullanıcının nasıl ve ne zaman güç ürettikleri ve kullandıkları hakkında bilgi sahibi olarak, FV sistemlerinin ürettiği enerjiyi, sistemde kullanarak güneş enerjisi daha fazla kullanabilir. Enerji üretimi ve kullanımı hakkında gerçek zamanlı bilgi edinin. Solarkol inverter kurulduktan sonra, izleme platformu kullanıcıların enerji üretimi ve tüketim seviyelerini görüntülemek için kullanılabilir. Solarkol inverter müşterimizin sistemine şimdi veya gelecekte ek enerji tasarrufu ürünleri eklemesine olanak tanır.

Daha hızlı, daha kolay PV Sistem tasarımı

Müşterilerinize, cazip teklifleri sunarak PV tasarım maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olan ücretsiz bir web tabanlı araçtır. Solarkol sistemlerinizi başlangıçtan kuruluma kadar planlamak, oluşturmak ve doğrulamak için çevrimiçi aracı kullanın.

Solarkol ana sayfasındaki oturum açma menüsünden tasarımcı platformuna erişin. Zamandan ve paradan tasarruf edin. İlk tasarımdan önce site ziyareti gerekmeden uydu veya özel site görüntülerini destekler.

Anında doğrulama ile çatı kullanımını en üst seviyeye yükselterek ve Solarkol tasarım esnekliği avantajlarının keyfini çıkarın.

PV sisteminizde ayrı bir haberleşme hattı kullanmadan elektrik taşıdığınız DC
kablodan haberleşerek kablo maliyetinden tasarruf edin.

Kolay ve Anlaşılır Hizmet

Çatıları görsel açıdan çekici 30 simülasyonuyla müşterilerinizi etkileyin. Kullanıcı geri bildirimlerine dayalı olarak hızlı, anında tasarım değişiklikleri yapın. Kullanıcı kapsamlı raporları ve doğru enerji simülasyonları ile daha cazip teklifler sunun.

Modern ve sezgisel bir platformun keyfini çıkarın

Sade, etkili, grafik ve animasyonlar. Telefon, tablet veya bilgisayardan web tabanlı erişim. Proje iş birliğini kolaylaştırmak için tasarımcı hesabınıza çok kullanıcılı erışım. Otomatik yükseltmelere, yeni sürümleri yüklemeye veya veri setlerini indirmeye gerek yoktur.
İzleme Platformu
İzleme Platformu
İzleme Platformu
İzleme Platformu

Kolarc Makine Sayfamızı Ziyaret Edin.