Solar İnverter Fiyatları

Solar İnverter Fiyatları

Solar sistemlerinin çok sayıda kişi ve kurum tarafından dikkatle incelenmesi, temiz enerji alanında çalışmaların sayısını arttırıyor. Solar inverter fiyatları Solarkol firması tarafından, piyasa ortalamasının da altında belirlenmektedir. Hem işletmeler hem de hanelerin yararlanması için, paket halinde gerçekleştirilen satışların yanı sıra, inverter siparişlerinde de ülke geneline hizmet veriliyor. Birçok türde ve kapasiteye sahip inverter modeli bulunuyor.

Ev İçin Solar İnverter Fiyatları

Solar inverter fiyatları evlerde 1 ila 4 kW arasındaki inverter çeşitlerine yönelik tercihlerin yapılmasını gerektirdiği için son derece düşüktür. Çok yüksek bir dönüştürme potansiyeline sahip olan, yüksek maliyetli cihazlara ihtiyaç duyulmayacaktır. Solarkol ile görüşerek, eviniz için uygun olan inverter çeşitlerini öğrenebilirsiniz.

İş Yeri İçin Solar İnverter

Mobil uygulamalarla enerji verimliliğini takip edebilirsiniz. Panellerin kirlenmesi, kuş pislikleri bulaşması veya üzerlerine yaprak gelmesi gibi pek çok ihtimale karşı, enerjideki iniş ve çıkışlara göre incelemenizi kendiniz yapabilirsiniz. Solar inverter fiyatları özellikle büyük fabrikalarda ve yüzlerce kişinin çalıştığı kurumlarda yüz binlerce TL fatura ödemelerinin önüne geçilmesi açısından avantajlıdır. Sadece bir kez solar sistem kurulumu yapılması, uzun vadeli projelere sahip olan şirketlerin aylık elektrik giderlerini tam anlamıyla karşılamalarını sağlayacaktır.

Solar İnverter Fiyatları

Solar inverter modelleri ve hangisinin sizin sisteminiz için daha uygun olduğuyla ilgili durum, ihtiyacınız olan enerjiye ve amacınıza bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Solar inverter tercihini, bu alanda bilginiz bulunmuyorsa mutlaka Solarkol müşteri temsilcinize bırakmalısınız. Örnek olarak 10 kW inverter aldığınızda ve gün içerisinde 3 kW elektrik enerjisi kullandığınız durumlar bulunuyorsa, 7 kW elektriğin bir şekilde yönlendirilmesi gerekiyor.

Solar inverter modelleri ve fiyatları ihtiyaca bağlı olarak çok farklı seviyelerde belirlenebiliyor. Solarkol ile iletişime geçtiğinizde, hangi dönüştürücünün kullanılması gerektiğiyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güneş Panelleri Parasını Kaç Yılda Çıkarıyor?

Aküler, on grid inverter kullanımlarında zorunlu değildir. Eğer isterseniz, akünün takılması ve depolanan enerjinin günün diğer saatlerinde değerlendirilmesi de mümkün olacaktır. Akü takılmasını istemediğiniz durumlarda ise fazladan elektrik enerjisi direkt olarak şebekeye gönderilecek ve elektrik üretiminden para kazanmış olacaksınız.

Solar inverter fiyatları ve solar paneller için yapılan ödemeler incelendiğinde, güncel elektrik satış bedelleri de göz önünde bulundurulduğunda bir ortalama belirlenebiliyor. Kurulan sistemlerle üretilen elektriğe, tüketilen elektriğe, şebekeye gönderilen elektriğe bağlı olarak, 5 ila 8,5 yıl ortalamasıyla, cihazın kendi maliyeti tam anlamıyla çıkarılmış oluyor. Cihazların ömrü ise 25 yıla kadar çıkmaktadır.

Solar İnverter Fiyatları

Solar İnverter ve Panel Almak Avantajlı Mı?

Solar inverter fiyatları ve her ay elektrik şirketlerine ödenen faturalar incelendiğinde, güneş paneli kurulmasının avantajları ortaya çıkıyor. Taksitle veya nakit olarak kurulumunu yaptırabileceğiniz bu sistemler, hem elektrik konusunda başka bir kuruluşa bağlı olmamanızı sağlıyor hem de güvenli bir yapıdadır. Cihazların ortalama ömrünün 20 ila 25 yıl olduğunun da göz önünde bulundurulmasıyla, orta ve uzun vadede çok avantajlı bir sistem kurulmuş oluyor.

Solar İnverter ve Panel Satışı

Güneş sistemi kurulmasıyla ilgili saatler harcamanız gerektiren prosedürler bulunmadığı için, solar inverter fiyatları ve güneş paneli fiyatlarını öğrenmeniz yeterli oluyor. Şirketlerin bu alanda yapmış oldukları çalışmalar incelendiğinde, kurulum sürecinde harcanacak olan paranın üretime ve bölgeye göre değişen karşılığı bulunuyor.

Özel sistemler sayesinde elektrik faturasına yüzlerce hatta bazı işletmelerde binlerce TL ödenmemesi sonucunda, 5 ila 8 yılda geri dönüş sağlandığı görülüyor. Sistemin kurulumu ve kullanım ömründe 20 ila 25 yıllık bir ortalama sürenin bulunması, gelecek 10 ila 15 yıl boyunca elektrik faturasına ödeme yapılmamasını sağlıyor. Solarkol tüm müşterilerine özel planlama ve bilgilendirme imkanları sunarak hizmet veren bir kuruluştur.

Solar İnverter Kurulumu

Türkiye’nin her yerinde çok uygun fiyatlarla solar sistemlerin kurulumuyla ilgilenen firmalar bulunuyor. Merkezi Ankara’da bulunan Solarkol ile iletişime geçebilir, güncel solar inverter fiyatları ve seçimiyle ilgili yardım alabilirsiniz. Eviniz, iş yeriniz veya tarlanız için özel olarak güneş enerjisinin elektrik enerjisine dönüştürülmesiyle ilgili bir avantaj sağlayabilirsiniz. Çok küçük sistemler kurulabileceği gibi, düzenli olarak yüzlerce kW elektrik üretilebilecek şekilde büyük sistemlerin oluşturulması da mümkündür. Projenin hazırlanması ve inverter ile panellere yönelik gerekli etüt çalışmalarının gerçekleştirilmesi yeterlidir.